přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » O společnosti Bepof

O společnosti Bepof

Bepof spol. s r. o. navázala v roce 1991 na dlouhou tradici zpracování plochého skla a zrcadel v západních Čechách. Bepof je osvědčeným dodavatelem skleněných a zrcadlových výrobků nejen na český trh, ale i do ostatních evropských zemí.

Díky vysoké kvalitě výrobků a služeb i schopnosti maximálně se přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníků získala firma Bepof zakázky jako kompletní vybavení zrcadly hotelu Hilton v Londýně či zařízení obchodů rakouského oděvního řetězce Kleider Bauer. Více informací o referenčních projektech »

Sklárna Bepof

Sklárna Bepof

Výrobna společnosti Bepof sídlí v Hranicích u Aše. Výroba skleněných výrobků a zrcadel se provádí na ploše 14.000 m2. Aby bylo možné dodávat výrobky zákazníkům v garantovaných zkrácených lhůtách, probíhá výroba ve 3 směnách a podílí se na ní cca 70 kvalifikovaných zaměstnanců. Bepof zpracovává ploché sklo FLOAT převážně evropského původu. Fotogalerie sklárny Bepof »

 

Technologie

Technologie

Zpracování plochého skla a zrcadel provádíme nejmodernější evropskou CNC technologií. Vlastníme výrobní stroje, které dokáží sklo řezat, frézovat, vrtat, fazetovat v kvalitě odpovídající nejvyšším požadavkům evropských zákazníků.

 

Výrobky společnosti Bepof

Výrobky společnosti Bepof

V posledních letech je produkce rozdělena na výrobu skleněných a zrcadlových výrobků pro nábytkářské firmy a baumarkty (skleněné stolní desky, skleněné police, sanitární zrcadla). Dále se zabýváme výrobou produktů z plochého skla a zrcadel pro stavebnictví – bezpečnostní s atestem (celoskleněné dveře, skleněné i zrcadlové zástěny a předělové stěny, protipožární dveře, skleněné schody, podesty..skleněné výplně apod.). Kompletní portfolio výrobků »

 

Úprava skla a zrcadel

Úprava skla a zrcadel

Kromě nezbytného řezání, fazetování, frézování a vrtání nabízíme možnost designových úprav skleněných a zrcadlových výrobků.

  • tvar a rozměry výrobků přizpůsobíme přesně podle vašich požadavků
  • provádíme sítotisk FLASH
  • sklo barvíme ve všech odstínech RAL
  • provádíme pískování celé plochy, i vzorů dle přání zákazníka

více o povrchové úpravě našich výrobků »

 
Bohemia Hotel

Bepof spol. s r.o.
Zahradní 492
351 24 Hranice

tel.: +420 354 420 105
fax: +420 354 599 982
e-mail: bepof@bepof.com