přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » Články » Zajímavosti z oblasti nové výroby » Zrcadlová elektronická informační tabule Bepof

Zrcadlová elektronická informační tabule Bepof

Další rozšíření funkčnosti zrcadla s televizí

 

Při aktivní obchodní spolupráci s našimi zákazníky z oblasti hotelových a lázeňských služeb velmi často konzultujeme možnosti vhodného začlenění prvků z opracovaného plochého skla a zrcadel do náročných interiérů moderních prostor hotelových a lázeňských objektů. Pro nás jsou připomínky a poznatky praktických provozovatelů těchto zařízení podnětné, neboť samotní uživatelé a provozovatelé účelně a prakticky vnímají estetické začlenění skla a zrcadel  do representativních prostor hotelů a lázeňských zařízení. Z této úzké spolupráce se zrodil i nápad využít speciálního designového zrcadla, zasazeného do luxusního kovového rámu pro účely zveřejnění informací psaných nebo obrazových a to promítnutím obrazu v ploše zrcadla.

Myšlenka to byla velmi zajímavá a vcelku jednoduchá, samotné řešení už bylo poměrně náročnější. Přesto jsme na vývoji této Zrcadlové elektronické informační tabule Bepof začali intenzivně pracovat. Po několika méně úspěšných pokusech jsme vyvinuli a vyrobili zrcadlo na jehož ploše lze promítnout obraz ve velmi dobré kvalitě v rozlišení full HD. Obraz se objeví na zrcadle podle toho jak si uživatel předem naprogramuje ve svém PC. Promítat lze tištěné materiály, obrázky nebo naskenované dokumenty. Písemné dokumenty jsou velmi dobře čitelné a lze je operativně doplňovat a vyměňovat. Na zařízení lze sledovat i standardní satelitní nebo digitální vysílání TV.  Rozměry zrcadla jsou 130x75 cm.  Rozměr však lze přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Ve vypnutém stavu je Zrcadlová informační tabule Bepof k nerozeznání od standardního zrcadla.

Ovládání je velmi jednoduché a to prostřednictvím bezdrátové myši a klávesnice spolu s dálkovým ovládáním monitoru. Možností jak vkládat a uspořádat samotné informace a obrázky k prezentaci je více. Buď je možné využít pro přenos Flash disk, nebo informace přenést po pevné nebo bezdrátové síti.

Naše Zrcadlová informační tabule je určitě ve vypnutém i zapnutém stavu estetickou i praktickou součástí vybavení těch nejnáročnějších interiérů společenských hotelových prostor.

Máte-li zájem získat více informací o našem novém výrobku, využijte poptávkového formuláře, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 354420110, mail info@bepof.com.

 

 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další příspěvky z kategorie: Zajímavosti z oblasti nové výroby

« zpět na seznam kategorií

 
 
Bohemia Hotel

Bepof spol. s r.o.
Zahradní 492
351 24 Hranice

tel.: +420 354 420 105
fax: +420 354 599 982
e-mail: bepof@bepof.com