přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » Články » Zajímavosti z oblasti nové výroby » Zrcadlo s televizí

Zrcadlo s televizí

Nový výrobek vhodný do koupelen hotelů a moderních bytů

 

 

Při realizaci montážních prací v roce 2010 jsme se setkali ze strany provozovatelů hotelů a lázeňských ubytovacích zařízení se zájmem o speciální zrcadla, která by kromě své základní funkce umožňovala promítání televizního obrazu a to přímo v ploše zrcadla.  Tyto zrcadla s televizí se začínají prosazovat do koupelen luxusních apartmánů moderních hotelů. V minulém roce jsme vyrobili prvních několik kusu dle přání zákazníka.

Sílící zájem ze strany dalších subjektů nás vedl k tomu, že jsme začali pracovat na výrobě takového zrcadla s televizí, které by bylo možné umístit do moderní hotelové koupelny nebo i do koupelny rodinného domu nebo bytu.

Pro přípravu výroby bylo nutné vyřešit řadu technických detailů tak, aby bylo dosaženo maximálního efektu v obou směrech využití takového zrcadla. Bylo nutné zajistit výrobu vhodného typu zrcadlového skla a navrhnout konstrukci příslušného rámu odpovídajícímu účelu i prostředí pro které jsou zrcadla určena.

Výsledek naší práce můžete posoudit na přiložených fotografiích. Rozměr předvedeného typu má 60x80 cm a velikost obrazovky televize je 19 palců. S ohledem na prostředí koupelny je televize napájena napětím o 12 V z důvodu dodržení nutné bezpečnosti. Televize je ovládána standardně dálkovým ovladačem. Cena zrcadla v základním provedení činí bez DPH 24 tis.. V případě zájmu jsme schopni upravit rozměry a některé další vlastnosti potřebám a požadavkům zájemce.

Montáž zrcadla je poměrně jednoduchá,  avšak je nutno pamatovat při instalaci na přívod televizního signálu a vhodné umístění transformátoru napětí. Zájemci o tento zajímavý doplněk moderního interiéru nás mohou kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře.

 

 

 

 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další příspěvky z kategorie: Zajímavosti z oblasti nové výroby

« zpět na seznam kategorií

 
 
Bohemia Hotel

Bepof spol. s r.o.
Zahradní 492
351 24 Hranice

tel.: +420 354 420 105
fax: +420 354 599 982
e-mail: bepof@bepof.com